У зв'язку з війною в Україні

Замовлення може бути оброблено із затримкою від 1-го до 3-х днів. Ми робимо все можливе, щоб якнайшвидше обробити та відправити ваше замовлення. Всі загальні запитання щодо замовлень ви можете уточнити за номером 0 800 336 832

Стартові набори

Віск в груналах

Віск в картриджах

Віск Ital Wax офіційний сайт

ItalWax - італійський виробник ряду продуктів і воску, які використовуються для депіляції, шугаринга і парафино терапії. Виробляють широкий асортимент різних восків в різних форматах, серед яких гарячий або теплий віск, плівковий, касетні, класичні, гранульовані, а також воскові смужки і ряд інших продуктів. Косметика ItalWax популярна далеко за межами Італії. Оскільки відрізняється високою якістю, вигідною ціною і великою кількістю позитивних відгуків.

Асортимент продукції Італ Вакс постійно розширюється, оскільки компанія має власну лабораторію, яка знаходиться в Мілані. Фахівці компанії невпинно трудяться для вдосконалення вже існуючих продуктів і розробляють нові. При виробництві використовується тільки якісна органічна сировина. Сам завод обладнаний по новітньому словом техніки.

Якщо говорити про воску Italwax він має відмінні адгезивні здатності, що забезпечує швидку, комфортну і безпечну процедуру видалення волосся.

Переваги воску Італ вакс очевидні для дівчат, які хочуть виглядати бездоганно. Адже використання продукції цього бренду дозволяє їм досягати ідеальної ніжною і гладенькою шкіри без будь-яких зусиль.

Основні переваги воску ItalWax:

 • У складі лише натуральні компоненти.
 • Використання передових технологій і напрацювань дозволяють мінімізувати роздратування після процедур.
 • Зручні і економні в застосуванні
 • Великий вибір, різні аромати і обсяги
 • Низька температура плавлення в порівнянні зі звичайним воском для депіляції, що дозволяє виключити можливість опіків.

Продукція ItalWax:

 • Плівкові воски - це один з видів гарячого воску, він виготовляється за особливою формулою, яка включає соснову смолу і каучук, що дозволяє досягти низької температури плавлення.
 • Теплі воски - застосовуються для депіляції особи, пахв і зон бікіні.
 • Цукрова паста - використовується для шугаринга, так само виготовляється і натуральних компонентів, дуже популярна серед дівчат.
 • Парафін - знаходить своє застосування для парафінотерапії, має відмінну консистенцію, легко плавиться.
 • Післяепцляційні засоби, масла, тальки і аксесуари для епіляції.
 • Компанія ІталВакс лідер серед виробників в даній галузі. Її продукти популярні серед професійних косметологів, які працюють в салонах краси. А також широко застосовуються і для епіляція воском в домашніх умовах

Купити віск для депіляції ItalWax

У нашому магазині представлений великий асортимент різних восків для депіляції шкіри, в різних форматах. У нас можна знайти віск в Катридж, в гранулах, плівковий, в банках, а також воскові смужки.

Купити Іаталвакс в Київі та Україні, завжди в наявності за вигідною ціною. Всі новинки, повний асортимент на нашому сайті.

Ми надаємо великий вибір брендової продукції з Італії за доступними цінами.